Bezplatná služba zpětného odběru kazet pro vaši společnost


Společnost ARMOR shromažďuje použité tonerové a inkoustové kazety od zákazníků, kteří si zvolili řešení OWA. Při výběru toneru OWA získává kupující záruku, že pokud jej již nebude potřebovat, bude odebrán, vytříděn, recyklován nebo renovován.

Služba zpětného odběru, která bere závazky vážně: OWA je první značka, která 100% recykluje vaše tonery

Zpětný odběr rozhodně neznamená konec vašich kazet – je to jednoduše začátek nové kapitoly! Po odběru jsou kazety roztříděny a …

  • ty, které lze znovu použít, jsou renovovány
  • ostatní jsou zcela rozebrány a roztříděny podle materiálu (měď, tonerový prášek, různé druhy plastů atd.); zbývající tonerový prášek se odsaje; součástky, která lze znovu použít jsou uskladněny a zbylé suroviny jsou pečlivě roztříděny podle kategorie a typu
  • materiály jsou poté znovu použity jako druhotné suroviny, nebo jsou z nich vyrobeny nové výrobky jako například cívky pro naše 3D tiskové struny OWA.

Společnost OWA se zavazuje, že každá kazeta bude po úplném a jedinečném procesu recyklace materiálů znovu použita.

Zpětný odběr na míru každému uživateli

V rámci programu OWA je každý sběrný box označen štítkem s čárovým kódem identifikujícího původce. To umožní kompletní dohledatelnost během celého procesu zpracování kazet. Počítačový monitorovací systém nám umožňuje stanovit přesná data pro  Materiálový report z každého odběrného místa!

Kontrolujte životní cyklus svých kazet díky našemu programu OWA!