Tonerové kazety pro kopírky


Žádný kompromis mezi kvalitou a rozpočtem: dopřejte si to nejlepší!

Odbornost a know-how společnosti ARMOR ve službách profesionálů v oblasti IT a kancelářské automatizace

Nový sortiment spotřebního materiálu pro kopírky byl navržen přesně tak, aby splňoval vaše ekonomické požadavky a zaručoval vám profesionální kvalitu tištěných dokumentů.

Spolehlivé a vysoce kvalitní náplně

Chcete kvalitní, spolehlivý spotřební materiál se stejnou kapacitou jakou mají výrobky OEM? My máme řešení!

Tiskové náplně OWA Armor umožňují vysoce kvalitní barevný tisk, který je věrný originálu!

Udržitelná ekonomika

Náplně OWA Armor generují v průměru 30% úsporu. Tato úspora se koncovým uživatelům okamžitě promítne do nižších nákladů a poskytovatelům tiskových služeb do jejich marže.  

* Ceny za stránku jsou ilustrační a jsou převzaty ze zveřejňovaných údajů výrobců a doporučených cen společnosti ARMOR. Odhad se počítá na základě sady 4 barevných kazet (CMYK) a závisí na několika faktorech, jako je průměrný objem vytištěných stránek, použití kopírovacích strojů a dalších parametrech, které mohou ovlivnit spotřebu toneru. Dosažené úspory se tedy mohou od zde uvedených lišit.

Integrované prémiové služby

Cílem našich profesionálních služeb je zajistit, aby vaše pracovní výsledky byly stejné, jako při používání originálních spotřebních materiálů.

 • Doživotní záruka
 • Zásah na pracovišti do 24 hodin ke zjištění problému nebo provedení opravy zařízení
 • K dispozici bezplatná vyhrazená linka s týmem techniků
 • Personalizovaný sběr použitých kazet
 • Vystavení Materiálového reportu

Snadná integrace do servisních smluv

Kopírky bývají velmi často zahrnuty do servisních smluv jako součásti globálního a automatizovaného systému správy tisku (též MPS). Při přechodu na náplně OWA Armor je zaručena a zachována komunikace s existujícím řešením MPS. Tím zajistíte, že si kopírka zachová svou životnost a optimalizujete náklady na provoz po celou dobu trvání servisní smlouvy.

Sortiment pokrývající hlavní značky na trhu

V současné době nabízíme přes 60 druhů náplní pro kopírovací stroje značek Kyocera Mita, Canon, Ricoh, Konica Minolta, Sharp a Samsung.

Tonerové kazety

Naše ekologické tonerové kazety jsou ze 100 % renovované. Garantují nízké náklady na tisk při zachování nejvyšší tiskové kvality a zanechávají minimální ekologickou stopu!

Barevné tonerové kazety - opravdová odbornost

ARMOR je specialistou na barevné tonerové kazety. Při jejich vývoji staví na svých odborných znalostech založených na:

 • vyzkoušeném a ověřeném know-how
 • nesmírně přísných nároků na výběr komponent (nové optické válce,…)
 • testování všech součástek před konečnou montáží
 • průběžné kontrole kvality ve všech fázích výrobního procesu

Bezchybná kvalita výrobku je dána:

 • vysokou kvalitou výroby potvrzovanou pozicí na trhu
 • certifikáty ISO/IEC 19798, NF environnement a Nordic Ecolabel
 • výběrem jednotlivých komponent certifikovaných podle těchto norem

Díky své dostatečné výrobní kapacitě je společnost ARMOR schopná pokrýt rostoucí poptávku po kvalitních a ekologických tiskových náplních.

Kvalita a ekologie

Program OWA ctí principy udržitelného rozvoje a v současné době je jedinou značkou, která se může pochlubit třemi různými ekologickými certifikáty: Nordic Ecolabel, NF Environnement a Blue Angel.

Blue Angel

Německý ekologický certifikát, který potvrzuje, že množství toxického odpadu z označeného výrobku se kontroluje a přísně dodržuje. Potvrzení Blue Angel tedy přispívá ke snížování odpadních produktů a šetření přírodních zdrojů a zároveň k přísnějšímu dodržování zdravotních a bezpečnostních norem na pracovišti.

NF Environnement

Dobrovolné potvrzení vydávané francouzským úřadem AFNOR, které stvrzuje omezování vlivu výrobku na životní prostředí po celou dobu jeho životnosti. Výrobek také musí vyhovovat podmínkám ochrany životního prostředí a využitelnosti. Používání výrobků „NF Environnment“ přispívá k ekologicky odpovědnému chování spotřebitele.

Nordic Ecolabel

Potvrzení, že při výrobě tonerových kazet s tímto certifikátem se vyprodukovalo méně odpadu a spotřebovalo méně energie a surovin. Certifikát zároveň ručí za kvalitní recyklaci vypotřebovaného výrobku.